Szkoła Podstawowa
im. Powstańców Wielkopolskich
w Miałach

Plan lekcji

 

ważny od 28 .01.2019 roku

Klasa I - wychowawca mgr Anna Paniączyk

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45  informatyka  edu. wczesn.  edu. wczesn.  edu. wczesn.

 edu. wczesn.

8.55 - 9.40  edu. wczesn.  edu. wczesn.  edu. wczesn.  edu. wczesn.  edu. wczesn.
9.55 - 10.40  religia  edu. wczesn.   j.angielski  edu. wczesn.  edu. wczesn.
10.50 - 11.35  wych - fiz.  wych - fiz.   j. angielski  edu. wczesn.  
11.45 - 12.30   edu. wczesn.  wych - fiz.  religia  
12.40 - 13.25          

 

Klasa II - wychowawca mgr Grażyna Korpys

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45  religia  edu. wczesn.  edu. wczesn.  edu. wczesn.

 edu. wczesn.

8.55 - 9.40  informatyka  religia  edu. wczesn.  edu. wczesn.  j. angielski
9.55 - 10.40  edu. wczesn.  edu. wczesn.  edu. wczesn.  edu. wczesn.  edu. wczesn.
10.50 - 11.35  wych - fiz.  wych - fiz.  edu. wczesn.  edu. wczesn.  j. angielski 
11.45 - 12.30      wych - fiz  edu. wczesn.  
12.40 - 13.25          

 

Klasa IV - wychowawca mgr Katarzyna Brzezińska

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45  j. polski  religia  informatyka  j.niemiecki  j. polski
8.55 -  9.40  religia  j. niemiecki  przyroda  matematyka  j. niemiecki
9.55 - 10.40  matematyka  przyroda  matematyka  j. polski  historia
10.50 - 11.35  technika  j. polski  wych - fiz.  wych - fiz.  matematyka
11.45 - 12.30    muzyka  j. polski  wych - fiz.  wych - fiz.
12.40 - 13.25    plastyka    zzw  
13.35 - 14.20          

 

Klasa V - wychowawca dr Arkadiusz Słabig

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45  matematyka  j. niemiecki  geografia    historia
8.55 - 9.40  j. polski  biologia  informatyka  j. niemiecki  plastyka
9.55 - 10.40  technika  j. polski  j. polski  matematyka  wych - fiz.
10.50 - 11.35  religia  matematyka  historia  religia  muzyka
11.45 - 12.30  j. polski  wych - fiz.  j. angielski  zzw  
12.40 - 13.25    j. niemiecki  wych - fiz.  j. polski  
13.35 - 14.20      matematyka  wych - fiz  

 

Klasa VI - wychowawca mgr Anna Gniołka

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45  muzyka  j. polski  matematyka  j. polski  matematyka
8.55 - 9.40  plastyka  matematyka  technika  religia  historia
9.55 - 10.40  informatyka  j. niemiecki  przyroda  j. niemiecki  wych - fiz.
10.50 - 11.35  j. polski  przyroda  j. polski  j. polski  j. polski
11.45 - 12.30  matematyka  wych - fiz.  j. angielski  matematyka  j. niemiecki
12.40 - 13.25  przyroda  wdz  wych - fiz.  historia  
13.35 - 14.20  religia    zzw  wych - fiz.  

 

Klasa VII- wychowawca mgr Katarzyna Łukaszewicz

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45  muzyka  fizyka  wych - fiz.  matematyka  chemia
8.55 - 9.40  plastyka  j. polski  geografia  fizyka  j. polski
9.55 - 10.40  historia  matematyka  informatyka  religia  matematyka
10.50 - 11.35  wych - fiz.  j. niemiecki  chemia  j. niemiecki  historia
11.45 - 12.30  wych - fiz.  religia  matematyka  j. polski  geografia
12.40 - 13.25  j. polski  wych - fiz.  j.polski  j. angielski  j. angielski
13.35 - 14.20  biologia  doradztwo zawod.  biologia  zzw  j. niemiecki

 

Klasa VIII- wychowawca mgr Monika Kornacka

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45  biologia  matematyka  wych - fiz.  fizyka  edb
8.55 - 9.40  zzw  fizyka  j. polski  j. polski  chemia
9.55 - 10.40  j.polski  religia  geografia  wos  j. polski
10.50 - 11.35  wych - fiz.  religia  informatyka  historia  j. niemiecki
11.45 - 12.30  wych - fiz.  j. niemiecki  chemia  j. niemiecki  matematyka
12.40 - 13.25  doradztwo zawod.  wych - fiz.  j.angielski  matematyka  j. polski
13.35 - 14.20  matematyka  wdz  wos  j. angielski  historia