Szkoła Podstawowa
im. Powstańców Wielkopolskich
w Miałach

Osiągnięcia

Rok 2017 / 2018 

  1. Martyna Nawrot - XVII Powiatowy Konkurs Piosenki Ludowej ,, Malwa 2017 " w Rosku - II miejsce soliści
  2. Aleksandra Hyłek - XVII Powiatowy Konkurs Piosenki Ludowej ,, Malwa 2017 " w Rosku - III miejsce ( kat. kl. 7 i  gimnazjum )
  3.  Maria Szymańska, Cezary Jechalik - Gminny Konkurs Recytatorski w Wieleniu ,, Wiersze D. Gellner " kat. klasy 1 - 3    II miejsce
  4. Kacper Gałecki, Julia Adamska - Gminny Konkurs Recytatorski w Wieleniu ,, Wiersze D. Gellner " kat. klasy 1 - 3 wyróżnienie
  5. Wiktoria Wołyniec, Aleksandra Hyłek - XIX Rejonowy Konkurs Recytatorski Poezji Stanisława Neunerta w Gulczu -         II miejsce
  6. Martyna Nawrot, Wiktoria Wołyniec - Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Doroty Gellner w Wieleniu - II miejsce
  7. Joanna Bilska - Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Doroty Gellner w Wieleniu - III miejsce
  8. Dominik Gałecki, Oskar Nowak, Aleksander Sikora, Karol Korpys, Adam Kiliszek, Jakub Dembski, Karol Stencel, Szymon Konieczny, Ksawery Kukucki - I Mikołajkowy Turniej w Halowej Piłce Noznej kategoria Orliki w Wieleniu - III miejsce
  9. Anna Nawrot, Jakub Dembski - Gminny Konkurs Plastyczny ,, Gwiazda Betlejemska " w Wieleniu - 3 miejsce
  10. Aleksandra Hyłek - Gminny Konkurs Plastyczny ,, Wielkanocne jajo " w Wieleniu - 2 miejsce
  11. Oliwia Skoczylas - Gminny Konkurs Plastyczny ,, Wielkanocne jajo " w Wieleniu - wyróżnienie
  12. Cezary Jechalik - Gminny Konkurs Recytatorski w Rosku - wyróżnienie
  13. Zespół Promyk - Powiatowy konkurs Piosenki Ekologicznej w Dzierżążnie Wielkim - wyróżnienie
  14. Jakub Maćkowiak - Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR - wyróżnienie
  15. Jakub Maćkowiak, Aleksandra Hyłek, Adrianna Gogołek, Martyna Nawrot, Wiktoria Wołyniec - Pófinał XVI edycji Konkursu Przyrodniczo- Sportowego organizowanego przez Nadleśnictwa Leśne Kompleksu Promocyjnego Puszcza Notecka- II miejsce
  16.  Drużyna chłopców i dziewcząt- II Międzyszkolny Turniej Gry Rekreacyjnej "Kwadrant"- II miejsce
  17. Drużyna chłopców Jakub Maćkowiak, Jakub Wika, Wiktor Jessa, Jakub Gapski, Kevin Cieślak, Wojciech Nowak, Oliwier Citkowski, Oskar Nowak, Dominik Gałecki, Mateusz Kopański, Karol Stencel- Mistrzostwa Gminy w Piłce Noznej o Puchar Burmistrza Wielenia- III miejsce

 

Rok 2016 / 2017

  1. Aleksandra Hyłek, Martyna Jerzy, Julia Sikora - zespół Stokrotki-  XVI Powiatowy Konkurs Piosenki Ludowej MALWA w Rosku - III  miejsce (klasa IV-VI)
  2. Aleksandra Hyłek - XVI Powiatowy Konkurs Piosenki Ludowej MALWA  w Rosku- wyróżnienie (kategoria soliści klasy IV-VI)
  3. Piotr Ignaszak - Regionalny Konkurs Plastyczny ,, Pracowite pszczółki " - I miejsce
  4. Aleksandra Hyłek - Regionalny Konkurs Plastyczny ,, Ul - pszczeli dom " - II miejsce
  5. Julia Sikora - Rejonowy Konkurs Recytatorski Poezji Stanisława Neunerta w Gulczu - w kategorii szkół podstawowych - II miejsce
  6.  Aleksander Sikora - Gminny Konkurs Recytatorski ,, Wiersze Wandy Chotomskiej " w Wieleniu  - kat. kl. 1 - 3 - II miejsce
  7. Martyna Wika - Gminny Konkurs Recytatorski ,, Wiersze Wandy Chotomskiej " w Wieleniu - kat. kl.1 -3 - III miejsce
  8. Anna Nawrot - Gminny konkurs Recytatorski ,, Wiersze Wandy Chotomskiej " w Wieleniu - kat. kl.1 - 3 - III miejsce
  9. Julia Sikora - Gminny Konkurs Recytatorski ,, Wiersze wandy Chotomskiej " w Wieleniu - kat. kl. 4 - 6 - I miejsce
  10. Aleksandra Hyłek - Gminny Konkurs Recytatorski ,, Wiersze Wandy Chotomskiej " w Wieleniu - kat. kl. 4 - 6 - II miejsce
  11. Joanna Bilska - Gminny Konkurs Recytatorski ,, Wiersze Wandy Chotomskiej "  w Wieleniu - kat. kl. 4 - 6 - III miejsce
  12. Małgorzata Kasper - Gminny Konkurs Ortograficzny ,, Ortografia na wesoło" w Rosku - kat. kl. 4 - 6 - I miejsce
  13. Maćkowiak Jakub - IV Gminny Konkurs Historyczny o Powstaniu Wielkopolskim pod hasłem : "Wzorem dla nas na zawsze" w Rosku - kat. kl. 4 - 6 -  III miejsce
  14. Aleksander Sikora - IV Gminny Konkurs Plastyczny o Powstaniu Wielkopolskim pod hasłem : "Wzorem dla nas na zawsze" w Rosku - kat. kl. I - III - I miejsce
  15. Mateusz Kopański - IV Gminny Konkurs Plastyczny o Powstaniu Wielkopolskim pod hasłem : "Wzorem dla nas na zawsze" w Rosku - kat. kl. I - III - III miejsce
  16. Jakub Ancuta - Gminny Konkurs Plastyczny "Szopka Betlejemska" - kat. kl. IV-VI - I miejsce
  17. Adrianna Gogołek - Gminny Konkurs Plastyczny "Szopka Betlejemska" - kat. kl. IV-VI - wyróźnienie
  18. Adam Kiliszek - Gminny Konkurs Plastyczny "Szopka Betlejemska" - kat. kl. I-III - III miejsce
  19. Kevin Cieślak - XXXX Sylwestrowy Bieg Przełajowy - kat chłopcy 11-17 lat - VI miejsce - Rejonowy
  20. Aleksander Sikora - XXVIII Gminny Konkurs Recytatorski w Rosku kat. kl. I - III - I miejsce
  21. Wiktoria Wołyniec - XXVIII Gminny Konkurs Recytatorski w Rosku kat. kl. IV - VI - III miejsce
  22. Szymon Konieczny - Gminny Konkurs Plastyczny w wieleniu ,, Ilustracje do wierszy Doroty Gellner " - III miejsce
  23. Adam Kiliszek - Gminny Konkurs Plastyczny w Wieleniu ,, Wielkanocna kura" - kat.I-III - III miejsce
  24. Martyna Jerzy - Gminny Konkurs Plastyczny w Wieleniu ,, Wielkanocna kura " - kat. IV - VI - III miejsce
  25. Piotr Ignaszak - Gminny Konkurs Plastyczny w Wieleniu ,, Wielkanocna kura " - kat. I - III - II miejsce
  26. J. Sikora, A. Hyłek, J. Maćkowiak, W. Jessa - Gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Wieleniu - II miejsce
  27. Jakub Maćkowiak - XV Powiatowy Konkurs Matematyczny Szkół Podstawowych w Czarnkowie - VII miejcse
  28. Jakub Maćkowiak, Jakub Wika, Jakub Gapski, Kevin Cieślak, Wojciech Nowak, Oskar Nowak - Mistrzostwa Gminy Szkół Podstawowaych w czwórboju lekkoatletycznym chłopców - III miejsce
  29. Aleksandra Hyłek, Martyna Jerzy, Małgorzata Kasper, Martyna Nawrot - Mistrzostwa Gminy Szkół Podstawowych w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt - IV miejsce
  30. Jakub Dembski, Mateusz Kopański  XII Okręgowy konkurs plastyczny  ,, Łowiectwo w oczach dziecka"  w Pile - wyróżnienie
  31. Aleksandra Hyłek - XI Regionalny Konkurs Piosenki Religijnej ,, Barka "  w Rosku - III miejsce
  32. Jakub Maćkowiak - Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR - wyróżnienie
  33. Małgorzata Kasper - Powiatowy Konkurs Literacko - Artystyczny ,, Nad brzegiem rzeki Noteć " w Wieleniu - wyróżnienie
  34. Jakub Maćkowiak - Powiatowy Konkurs Fotograficzny ,, Uroki Noteci " w Wieleniu - III miejsce
  35. Aleksandra Hyłek - Powiatowy konkurs Fotograficzny ,, Uroki Noteci " w Wieleniu - wyróżnienie
  36. Aleksandra Hyłek - X Powiatowy Przegląd Piosenki Ekologicznej w Dzierżążnie Wielkim - III miejsce

Rok 2015/2016

  1. Martyna Nawrot - XV Powiatowy Konkurs Piosenki Ludowej  MALWA  w Rosku - III miejsce ( kategoria soliści kl.I -III)
  2. Aleksandra Hyłek - XV Powiatowy Konkurs Piosenki Ludowej MALWA w Rosku - II miejsce ( kategoria soliści kl. IV - VI)
  3. Aleksandra Hyłek, Julia Sikora, Klaudia Nowak - XV Powiatowy Konkurs Piosenki Ludowej MALWA w Rosku - wyróżnienie w kategorii zespół
  4. Aleksandra Hyłek - Rejonowy Konkurs Recytatorski Poezji Stanisława Neunerta w Gulczu - I miejsce
  5. Julia Sikora - Rejonowy Konkurs Recytatorski Poezji Stanisława Neunerta w Gulczu - II miejsce
  6. Joanna Bilska - Gminny Konkurs Recytatorski ,, Wiersze Marii Konopnickiej" w Wieleniu - I miejsce  
  7. Adrianna Gogołek, Wiktoria Wołyniec - Gminny Konkurs Recytatorski ,, Wiersze Marii Konopnickiej"  w Wieleniu  II miejcse
  8. Martyna Nawrot - Gminny Konkurs Recytatorski ,, Wiersze Marii Konopnickiej" w Wieleniu - III miejsce
  9. Martyna Wika - Gminny Konkurs Recytatorski ,, Wiersze Marii Konopnickiej " w Wieleniu - wyróżnienie
  10. Kevin Cieślak - XXXIX Bieg Sylwestrowy w Miałach - I miejsce
  11. Dominik Czarnkowski XXXIX Bieg Sylwestrowy w Miałach - II miejcse
  12. Martyna Nawrot - XXXIX Bieg Sylwestrowy w Miałach III miejsce
  13. Marcelina Błoch - XXXIX Bieg Sylwestrowy w Miałach - IV miejsce
  14. Ewa Doczekalska - Gminny Konkurs Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim w Rosku - wyróżnienie
  15. Anna Nawrot - Gminny Konkurs Plastyczny ,, Krzyż Powstańczy " w Rosku - I miejsce w kat. kl. I - III
  16. Martyna Nawrot - Gminny Konkurs Plastyczny ,, Krzyż Powstańczy " w Rosku - II miejsce w kat. kl. I - III
  17. Martyna Jerzy - Gminny Konkurs Plastyczny ,, Jajko wielkanocne " w Wieleniu - I miejsce
  18. Jakub Ancuta - Gminny Konkurs Plastyczny ,, Jajko wielkanocne " w Wieleniu - III miejsce
  19. Jakub Dembski, Karol Stencel - Gminny Konkurs Plastyczny ,, Jajko wielkanocne " w Wieleniu - wyróżnienia
  20. Joanna Bilska - XXVII Gminny Konkurs Recytatorski w Rosku - II miejsce ( kat. I )
  21. Aleksander Sikora - XXVII Gminny Konkurs Recytatorski w Rosku - III miejsce ( kat. I )
  22. Julia Sikora - XXVII Gminny Konkurs Recytatorski w Rosku - I miejsce ( kat. II )
  23. Jakub Wika - Mistrzostwa Gminy w Indywidualnych Biegach Przełajowych kat. chł. -  r. 2004 w Wieleniu - III miejcse
  24. A. Pawlak, M. Matusiak, K. Nowak - X Regionalny Konkurs Piosenki Religijnej ,, BARKA 2016 " w Rosku - III miejsce
  25. Jakub Maćkowiak - Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2016 - wyróznienie
  26. A. Gogołek, J. Bilska, M. Nawrot, W. Wołyniec - IX Powiatowy Przegląd Piosenki Ekologicznej  w Dzierżążnie Wielkim - III miejsce ( kat. kl. I - III )
  27. A. Hyłek - IX Powiatowy Przegląd Piosenki Ekologicznej w Dzierżąznie Wielkim - wyróżnienie ( kat. soliści )
  28. E. Doczekalska, J. Sikora - IX Dekanalny Konkurs Recytatorski w Piłce - Poezja Jana Pawła II - IV miejsce
  29. K. Mierzwa - XIII Gminny Konkurs Czytelniczy ,, Czytelnik roku " w Weleniu - I miejsce
  30. J. Sikora - XIII Gminny Konkurs Czytelniczy ,, Czytelnik roku " w Wieleniu - II miejsce
  31. Jakub Maćkowiak - Mistrzostwa Gminy w Indywidualnych Biegach przełajowych kat. chł. - r. 2004 w Wieleniu -            IV miejsce
  32. Aleksandra Hyłek - Mistrzostwa Gminy w Indywidualnych Biegach Przełajowych kat. dz. - r. 2004 w Wieleniu -             IV miejsce
  33. N. Gała, J. Wika, J. Maćkowiak, J. Gapski, K. Cieślak, J. Koczan, D. Czarnkowski - Turniej w Piłce Noźnej Chłopców o Puchar Burmistrza Wielenia - III miejsce

 

Rok 2014 / 2015

  1. Renata Korpys - I Memoriał Lekkoatletyczny im. Bolesława Sołtysika w Wieleniu - II miejsce w skoku w dal - Gmina
  2. Aleksandra Hyłek - XIV Powiatowy Konkurs Piosenki Ludowej Malwa w Rosku - I miejsce - Powiatowy
  3. Ewa Doczekalska - Gminny konkurs fotograficzny pn. ,,Walor turystyczne gminy Wieleń w obiektywie" - III miejsce 
  4. Sobota Jakub, Grzebyta Adrian, Stochaj Rafał, Drabik Adam, Kurowski Karol, Wika Jakub, Maćkowiak Jakub - I miejsce - Gminne Mistrzostwa w Halowej Piłce Noznej o Puchar Burmistrza Wielenia - Gmina
  5. Sobota Jakub, Drabik Adam, Stochaj Rafał, Grzebyta Adrian, Kurowski Karol, Wika Jakub, Maćkowiak Jakub - V miejsce - Powiatowe Mistrzostwa w Halowej Piłce Noznej chłopców - Powiat
  6. Zuzanna Kiliszek - Rejonowy Konkurs Recytatorski Poezji Stanisława Neunerta - II miejsce
  7. Joanna Bilska - Gminny Konkurs Recytatorski ,, Brzechwa dzieciom " w Wieleniu - II miejsce ( kategoria kl. I - III )
  8. Martyna Nawrot - Gminny Konkurs Recytatorski ,, Brzechwa dzieciom " w Wieleniu - III miejsce ( kategoria kl. I - III )
  9. Zuzanna Kiliszek - Gminny Konkurs Recytatorski ,, Brzechwa dzieciom " w Wieleniu - II miejsce ( kategoria kl. IV - VI )
  10. Bartosz Meller, Zuzanna Kiliszek - Gminny Konkurs ,, Powstanie Wielkopolskie w mojej okolicy" - prezentacja multimedialna - II miejsce
  11. Adam Kiliszek - Gminny Konkurs ,, Powstanie Wielkopolskie w mojej okolicy" - praca plastyczna - III miejsce 
  12. Julia Sikora - XXVI Gminny Konkurs Recytatorski w Rosku - II miejsce
  13. Zuzanna Kiliszek - XXVI Gminny Konkurs Recytatorski w Rosku - III miejsce
  14. Katarzyna Mierzwa, Aleksandra Hyłek - Gminny Konkurs Plastyczny - ,, Zając wielkanocny "` - wyróżnienie
  15. Zuzanna Kiliszek - Gminny Konkurs Plastyczny ,, Zając wielkanocny "  - I miejsce
  16. Wiktoria Wołyniec - Gminny Konkurs Plastyczny ,, Bohaterowie wierszy Marii Konopnickiej " - III miejsce
  17. Joanna Bilska - Gminny Konkurs Plastyczny ,, Bohaterowie wierszy Marii Konopnickiej " - wyróżnienie
  18. Mateusz Ulrych, Bartosz Meller, Ewa Doczekalska, Zuzanna Kiliszek - Gminny Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Wieleniu - II miejsce
  19. Jakub Sobota - Gminne Indywidualne Biegi Przełajowe kl. VI - IV miejsce - Gmina
  20. Jakub Maćkowiak - Gminne Indywidualne Biegi Przełajowe kl. IV - I miejsce - Gmina
  21. Joanna Kowlska - Gminne Indywidualne Biegi Przełajowe kl. IV - III miejsce - Gmina
  22. Renata Korpys - Gminne Indywidualne Biegi Przełajowe kl. VI - V miejsce - Gmina
  23. Jakub Maćkowiak - Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe - IV miejsce - Powiat 
  24. Grzebyta Adrian, Sobota Jakub, Stochaj Rafał, Drabik Adam, Nawrot Piotr, Maćkowiak Jakub, Wika Jakub, Cieślak Kevin  - Mistrzostwa w Piłce Noznej "Gulcz Cup" - I miejsce - Powiat
  25. Grzebya Adrian, Sobota Jakub, Stochaj Rafał, Drabik Adam, Nawrot Piotr, Maćkowiak Jakub, Wika Jakub - Gminne Mistrzostwa w Piłce noznej o Puchar Burmistrza Wielenia - II miejsce - Gmina
  26. Jakub Maćkowiak - Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2015 - wyróżnienie
  27. Julia Sikora, Katarzyna Mierzwa, Mateusz Ulrych, Zuzanna Kiliszek  - Gminny Konkurs Czytelniczy w Wieleniu - I miejsca
  28. A. Gogołek, J. Bilska, K. Kowalska M. Nawrot , W. Wołyniec - Powiatowy Międzyszkolny Przeglad Piosenki Ekologicznej w Dzierżąźnie Wielkim - wyróżnienie
  29. Amelia Pawlak, Renata Korpys, Zuzanna Kiliszek - Regionalny Konkurs Piosenki Religijnej ,, Barka " w Rosku II miejsce
  30. Zuzanna Kiliszek - Dekanalny Konkurs Recytatorski ,, Poezja św. Jana Pawła II " w Piłce - III miejsce
  31. Jakub Maćkowiak, Gniewomir Adamczak - Gminny Konkurs Matematyczny w Dzierżąźnie Wielkim - I miejsca kl. IV i V
  32. Ewa Doczekalska - Gminny Konkurs Matematyczny w Dzierżąźnie Wielkim - III miejsce kl. V