Szkoła Podstawowa
im. Powstańców Wielkopolskich
w Miałach

Plan lekcji

 

ważny od 15.01.2018 r 

Klasa I - wychowawca mgr Grażyna Korpys

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45  edu. wczesn.  edu. wczesn.  edu. wczesn.  edu. wczesn.

 edu. wczesn.

8.55 - 9.40  edu. wczesn.  edu. wczesn.  edu. wczesn.  informatyka  edu. wczesn.
9.55 - 10.40  edu. wczesn.  edu. wczesn.  edu. wczesn.  wych - fiz.  edu. wczesn.
10.50 - 11.35  wych - fiz.  wych - fiz.  edu. wczesn.  religia  j. angielski
11.50 - 12.35    religia    j. angielski  
12.40 - 13.25          

 

Klasa III - wychowawca mgr Anna Paniączyk

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45  edu. wczesn.  edu. wczesn.  edu. wczesn.  edu. wczesn.

 edu. wczesn.

8.55 - 9.40  edu. wczesn.  edu. wczesn.  edu. wczesn.  j. niemiecki  edu. wczesn.
9.55 - 10.40  edu. wczesn.  religia  edu. wczesn.  wych - fiz.  edu. wczesn.
10.50 - 11.35  wych - fiz.  wych - fiz.  zaj. komp.  edu. wczesn.  edu. wczesn.
11.50 - 12.35    j. niemiecki    religia  
12.40 - 13.25          

 

Klasa IV - wychowawca mgr Monika Kornacka

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45  matematyka  religia  matematyka  j.polski  j. polski
8.55 -  9.40  religia  j. polski  j. polski  muzyka  wych - fiz.
9.55 - 10.40  przyroda  informatyka  historia  j. niemiecki  wych - fiz.
10.50 - 11.35  wych - fiz.  przyroda  technika  matematyka  matematyka
11.50 - 12.35  wych - fiz.  plastyka    zaj. z wych.  j. niemiecki
12.40 - 13.25  j. polski        j. niemiecki
13.30 - 14.15          

 

Klasa V - wychowawca mgr Anna Gniołka

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45  j. polski  j. polski  technika  religia  przyroda
8.55 - 9.40  matematyka  religia  przyroda  muzyka  wych - fiz.
9.55 - 10.40  informatyka  przyroda  matematyka  matematyka  wych - fiz.
10.50 - 11.35  wych - fiz.  matematyka  j. polski  historia  j. polski
11.50 - 12.35  wych - fiz.  plastyka  zaj. z wych.  j. polski  matematyka
12.40 - 13.25  wdż  j. niemiecki    j. niemiecki  
13.30 - 14.15    j. niemiecki    j. angielski  

 

Klasa VI - wychowawca mgr Katarzyna Łukaszewicz

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45  religia  przyroda  historia  matematyka  matematyka
8.55 - 9.40  przyroda  matematyka  matematyka  historia  informatyka
9.55 - 10.40  j. polski  j. niemiecki  j. polski  j. polski  j. polski
10.50 - 11.35  matematyka  j. niemiecki  wych - fiz.  j. niemiecki  przyroda
11.50 - 12.35  religia  j. polski  wych - fiz.  zaj. z wych.  wych - fiz.
12.40 - 13.25  plastyka  wdż  muzyka  wych - fiz.  technika
13.30 - 14.15        j. angielski  

 

Klasa VII- wychowawca mgr Monika Kornacka

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45  biologia  matematyka  j. polski  chemia  fizyka
8.55 - 9.40  j. polski  j. niemiecki  historia  chemia  j. polski
9.55 - 10.40  fizyka  j. polski  biologia  historia  matematyka
10.50 - 11.35  geografia  religia  wych - fiz.  j. angielski  geografia
11.50 - 12.35  matematyka  zaj. z wych.  wych - fiz.  j. niemiecki  wych - fiz.
12.40 - 13.25  plastyka  informatyka  muzyka  wych - fiz.  j. angielski
13.30 - 14.15  doradztwo zawod.  religia  matematyka  j. polski  j. niemiecki